درباره ونو

وُنو یک آژانس مسافرتی نیست!


ونو یک واسط بین برگزار کنندگان تورهای مسافرتی و گردشگران است. در واقع یک بستر برای متصل کردن گردشگران به تورها است.

وُنو vono یک پلتفرم در حوزه گردشگری است که به عنوان یک بستر برای متصل کردن دو سوی بازار؛ متقاضیان و شرکت کنندگان در تورهای گردشگری و برگزارکنندگان تورهای گردشگری اعم از تورلیدر شخصی، گروه گردشگری، باشگاه و آژانس فعالیت می‌کند. وُنو به افرادی که در حوزه گردشگری فعالیت می‌کنند، کمک کرده تا در کنار تهیه پروفایلی کامل از فعالیت‌های خود، سوابق، مشخصات، مدارک و … و ارائه آن به شرکت‌کننده، بتوانند به راحتی و به طور منظم، برنامه‌های خود را در سایت قرار دهند و نیز از روی سایت در شبکه‌های اجتماعی گوناگون به اشتراک بگذارند. از سوی دیگر، وُنو vono مرجع بزرگی برای معرفی تورهای گوناگونی مثل طبیعت‌گردی، شهرگردی، کوهنوری، غارنوردی، دوچرخه‌سواری، کویرنوردی، آفرود و … است، که شرکت‌کننده‌ها به راحتی براساس نیازهای خود مثل خدمات تور، کیفیت تور، تورلیدر مناسب، قیمت و …، تور موردنظر خود را انتخاب می‌کنند. همچنین بعد از پایان تور، شرکت‌کنندگان می‌توانند درباره آن تور نظر و امتیاز بدهند. با این سیستم کیفیت تورها و برگزاری آن‌ها از سوی تورلیدرها بیشتر و بیشتر می‌شود.

برگزار کننده

آژانس های مسافرتی، تورلیدرهای شخصی، باشگاه های گردشگری و کوهنوردی برگزار گننده های ونو هستند. هر برگزار کننده صفحه پروفایل شخصی خود را دارد که تمام مدارک، سوابق و تصاویر فعالیت های گذشته خود را در آن قرار می دهد. این صفحه شخصی به عنوان صفحه کاری محسوب می شود و با آدرس اختصاصی در اختیار برگزارکننده قرار می گیرد تا در تمام صفحات مجازی از آن بتواند استفاده کند.
هر هفته می توانند تور های خود را ثبت کنند.
صفحه راهنما

گردشگر

گردشگران می توانند با مراجعه به سایت ونو به مجموعه وسیع و متنوعی از تورهای برگزارکننده های مختلف دسترسی پیدا کنند.
می توانند تور های مختلف را از نظر قیمت، نظر گردشگران قبلی و سابقه برگزارکننده مقایسه کنند و مناسب ترین تور را برای خود پیدا کنند.
همچنین گردشگران می توانند بعد از شرکت در یک تور در مورد برگزارکننده آن تور نظر و امتیاز بدهند.
صفحه راهنما

ونو، تور، تور ایرانگردی ، تورهای ایرانگردی، تور گردشگری، تورهای گردشگری، تور مسافرتی، سفر ارزان، تور لحظه آخری، سفر لحظه آخری، تور کویر، تور یک روزه، تور شیراز، تور طبیعت گردی، تور کویر مصر